Jak vyrobit úmělou krev

31. ledna 2011 v 21:48 | BaCaTeL |  Zábava
Jestli si chcete užít trochu krve (samozřejmě umělé), mám pro Vás jeden jednoduchý návod.

Krvička červená
Jak krev vyrobit a co potřebuji?
My jsme s kamarádkami použily KUKUŘIČNÝ SIRUP a JEDLÉ BARVIVO (my jsme použily barvy jahodová červeň, malinová červeň a čokoládová hněď).Toto seženete v obchodě s přírodními potravinamiBarviva budete potřebovat asi tak tři pytlíčky, pokud chcete mít méně krve. Sirup je v poměru s barvivem asi 1/2 : 3/2. (V překladu pro nás nematematiky to znamená, že máte tři pytlíčky barviva a sklenici sirupu. Pokud chcete méně krve, vezmete si polovinu sirupu a polovinu každého balíčku barviva.)
Ruka
Jak dál...
Krev pro jednu osobu......
Chopte se větší skleničky a vyklopte do ní polovinu sirupu. Ten poté zalejeme horkou vodou (té tam dejte asi 1 dl). Míchejte, dokud se Vám tekutiny nespojí. Potom teprve přidejte barvivo, které si dolaďte podle sebe, ale opatrně s hnědou!!!
-Poznámka: Radši neustále zkoušejte na svou kůži, jak krev vypadá, protože jinak je možné, že se Vám bude tekutina zdát i proti světlu tmavá, ale nebude!!!-

Jak to probíhalo u nás...
Naskytl se problém hned po koupi surovin - sirup vypadal jako med, chutnal jako med, barvu měl jako med a úplně všechno se tomu přiklánělo. Nedůvěřivě jsme tuhou hmotu přepravily do sklenice. Teď byl další problém - na internetové stránce, ze které jsme čerpaly, se nepsalo, jak máme sirup zředit. Nakonec jsme usoudily, že studená voda by neměla žádný efekt, takže jsme vodu povařily a trochu tam nalily. Nejdřív se nám látky vůbec nechtěly spojit,  kamarádka teda musela poměrně dlouho míchat, než se patlanice umoudřila a splynula v relativně jednoutnou hmotu. Nakonec jsme dosáhly správné konzistence (neustálým mícháním a ředěním). Potom jsme opatrně obarvily jak budoucí krev, tak i celou kuchyni a koupelnu. Jak jsem už radila, pořád jsme skoumaly, jak krev vypadá na těle a jestli není potřeba trochu přitmavit.
Ve finále to skončilo tak, že namísto opatrného polévání ruku lžičkou, jsme totálně zprasily umyvadlo, zrcadlo i vanu.
-Poznámka: Jastli si chcete udělat fotku na facebook jako zombie, které teče krev z pusy, není to problém. Tahle látka prakticky pořád chutná jako med (samozřejmě zředěný, a to není žádná mňamka), ale jestli chcete, tak to určitě vydržíte. Jde jen o to to  nespolknout. Já jsem to teda nepolykala a nezkoušela to, ale nevím, co by Vám to mohlo udělat, tak radši bacha.-
Krev na zrcadle
 


Komentáře

1 tony tony | 26. dubna 2011 v 15:39 | Reagovat

you have very nice pages :-)  :-)

2 Draconia Draconia | 4. listopadu 2011 v 19:50 | Reagovat

S polknutím není problém :) kukuřičný sirup je nezávadný a potravinářské barvivo je taky k jídlu (i když chutná hnusně :D) není se čeho bát, ale jak říkám, nebude to zrovna lahůdka ;)

3 Anet :* Anet :* | 24. října 2012 v 12:20 | Reagovat

jů super návod akorát se chystám na halloween a úmělou krev už v obchodě nemaj tak si jí teda můžu vyrobit sama ;)) díky moc :)* :-)

4 Annette B. =*3 Annette B. =*3 | 19. září 2013 v 16:33 | Reagovat

super návod akorát nevím kde sehnat kukuřičný sirup... už jsem ho sháněla před rokem a nesehnala-..

5 Bella Bella | 17. října 2013 v 19:17 | Reagovat

Pokud byste chtěli krev polykat - chuť opravdu není nic moc, ale je možné ji dochutit cukrem. Se závěrečným efektem to nic neudělá, krev bude vypadat stejně... ;) :-P

6 kikulina kikulina | 9. července 2016 v 10:33 | Reagovat

vypadá skvěle

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama