12. února 2011 v 22:44 | BaCaTeL
Jsem docela normální, ale totálně cholerická holka, co se snaží zapadnout a být sympaťák. Občas mi to sice nevychází, ale i tak jsem si získala pár kamarádek, jako třeba MišŠšulku, nebo Oliverku, se kterými podnikám různé ptákoviny, v podobě vaření krve, ježdění metrem sem a tam, nebo třeba jen nekonečné žvatlání o hudebních skupinách.

Nejvíce volného času trávím se svými zvířaty, nebo tímhle blogem a grafikou. Taky hodně ráda lyžuju, plavu a běhám, ale k tomuto poslednímu koníčku jsem se zatím ještě moc nedopracovala. Máme hodně práce ve škole a taky mám dost času zabraného učením a doučováním a koníčky, mezi které se řadí hlavně malování. Tím se taky snažím zabírat, ale opět dodám - nestíhám.
Jak už jsem se zmínila, mám HODNĚ ráda zvířata, nebo spíš obecně faunu i flóru. Kdyby to bylo možné, hned bych se nastěhovala do botanické zahrady v Tróji. Doma mám ale jen jednu orchidej, protože nejsem zrovna dvakrát zdatná pěstitelka, ale zato si připadám jako obstojná chovatelka.
Mám králíka, který se jmenuje Robert. Když jme si ho přivezli domů, mysleli jsme si, že je to holka, a tak jsme "ji" pojmenovali Karolína. Jak ale naše milovaná Kája rostla, začaly se jí rozvíjet i rozmnožovací pachutě, takže jsme okamžitě poznali, kde se stala chyba. To byla jen taková malá historka, teď se ale v mojí pidi-zoo posuneme dál, k o něco menšímu stvoření. Je to myšák a jmenuje se Itchy (ze seriálu za Simpsonů - Itchy a Scratchy). Jak se k nám dostal? To je dlouhá story, ale řečeno v kostce, kamarádka si pořídila myšku a rodiče jí ji zakázali. No a jak to dopadlo? Teď mi sedí na stole a chroupe piškot.
Další z mého zvířectva ja Alex, nabo taky Ax, Axík a Alexandr. Je to andulka. Krásně zpívá, ale jak jsem s ním neustále v jedné místnosti, už jeho hlas skoro nevnímám. Je to sněhově bílý kluk, s černými kresbami a tyrkysovým zbarvením.
Další část mé existence náleží škole (která mě dost poznamenala). Asi tady nebudu dlouze popisovat, jak jsou naši profesoři hrozní, prtože toho se nabažíte určitě na spoustě dalčích stránkách. Zato bych Vám docela ráda popsala, jaká atmosféra je v naší třídě. Opět to zkrátím - pokud chcete vidět, jak si někdo nastříká na dlaň deodorant a potom si ruku podpálí, tak pojďte k nám na gympl. Každou přestávku probíhá vybika s mandarinkou, což se stalo už tradicí. Ale abyste si nemysleli, že jsme jen banda tupců, kteří se bombardují ovocem a hrají si na Jana Palacha, musím předvést i klady třídy. Řeknu Vám, jsem sice ve třetí třídě (ve třetí změně kolektivu), ale nikdy jsem neviděla tak supr harmonii. Až na vyjímky několika slepic, je to tam samý prima člověk.
To je asi tak všechno, co bych měla ke svému životu...
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama