Piercing? Proč ne!

18. května 2011 v 20:16 | BaCaTeL |  Názory
Piercing?
Hodně lidí tohle umění odsuzuje, ale proč vlastně? Pohlížíme snad na naušnice jako na něco prapodivného? Vždyť jsou to svým způsobem taky piercingy, tak proč tolik povyku? Jako na zvláštní pohlížíme spíš na holky, které naušnice nemají. Tahle móda se mi dost líbí (samozřejmě má všechno své meze). Já bych si například jednou v daleké budousnosti chtěla píchnout pierc do jazyka, ale to je tak všechno. Já nejsem moc ten typ, co by měl na těle čtyři tunely a deset piercingů. Nebo ještě do obočí? =) Kdo ví...
Kolik to stojí?
Tak třeba někam na obličej (+jazyk) to stojí tak 300 - 600Kč, takže žádná hrůza. Do pupíku a mezi prsty (dává se mezi ukazováček a palec - ruka) podobně, možná levnější. Taky se dávají piercingy do poněkud spodnějších partií, ale to je pořád tak trochu tabu, takže stručně - 1000 - 1300Kč.
Bolí to hodně nebo ještě víc?
Rozhodně nemůžu prohlásit: "Jo, je to pohoda, jdi do toho!" U každého je to individuální. Jediné, čím mohu uklidnit holky je to, že ženy mají snížený práh bolesti. Co jsem se já dočetla, nejbolestivějšími místy jsou prasa a rty.
Může piercing nějak ovlivnit tělo?
Nijak zásadně ne, ale pokud si necháte dát pierc na napnuté místo (dává se třeba někam do bodu, kde se pomyslně scházejí klíční kosti), můžete si ho strhnout, ale jinak nic moc.
 


Anketa

Líbil se ti článek?

Ano =)
Ne =(

Komentáře

1 Kamil.Sv Kamil.Sv | Web | 9. června 2011 v 17:09 | Reagovat

Piercing. A proc ano?:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama